INRIX workshop

René Fritz úr, az INRIX Europe GmbH üzletfejlesztési igazgatója 2014. február 5.-én az ITS Hungary Egyesület Titkárságán Egyesületünk vezetőségének bemutató előadást tartott az INRIX cégről. A megbeszélésen a résztvevők megállapodtak, hogy Fritz úr egy workshop keretében az ITS Hungary Egyesület valamennyi tagjának bemutató előadást tart.

René Fritz úr 2014. június 10-én egy workshop keretében Egyesületünk tagjainak bemutató előadást tartott „Accuracy Level of real-time traffic information – The INRIX XD Segments” címmel. Fritz úr bemutatta az INRIX céget, adatforrásaikat és a termékeiket, valamint egy bemutatót/demonstrációt is tartott az INRIX valós-idejű forgalmi adatairól. A nagy sikerű előadást követően lehetőség nyílt az elhangzott témához kapcsolódóan kötetlen szakmai beszélgetésre.

 

ITS Hungary Egyesület  -  H-1113 Budapest, Bartók Béla út 152.  -  Tel: + 36 30 9642856  -  e-mail: itshungary@tvnetwork.hu

S5 Box