Közgyűlés, 2014. április 14.

2014. április 14.-én került megrendezésre Egyesületünk szokásos évi Közgyűlése a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium székházában. Szűcs Lajos elnök úr köszöntőjét követően elfogadásra került a 2013. évi közhasznúsági jelentés, valamint a Számvizsgáló Bizottság jelentése. Dr. Lindenbach Ágnes főtitkár ismertette a tagságban a tavalyi év során történt változásokat.

A főtitkár áttekintést adott a 2013. év legjelentősebb tevékenységeiről, a megrendezett szakmai programokról, ill. eseményekről (EasyWay II. projekt szakmai workshopja, „ITS Hungary Kiválósági Díj”, finn-magyar ITS workshop, hazai eCall workshop, nemzetközi eCall workshop stb.).

A Közgyűlés kiemelt napirendi pontja volt az új vezetőségi tagok megválasztása. Szűcs Lajos elnök úr tájékoztatást adott az ITS Hungary Egyesület vezetőségét érintő utóbbi időben bekövetkezett változásokról.

A Közgyűlés lehetőséget biztosított új tagok csatlakozására is. Két egyéni tag és egy szervezet kezdeményezte felvételét. A tagjelöltek röviden bemutatkoztak, ismertették szakmai pályafutásukat. A Közgyűlés az új jelöltek tagságát egyhangúlag elfogadta.

Egyesületünkhöz csatlakozott új tagok:

- Dr. Győri Sándor, műszaki igazgatóhelyettes, Nemzeti Hálózatfejlesztési Projekt, mint egyéni tag,

- Váradi András, projekt menedzser, Lesswire AG, mint egyéni tag,

- BME ITS Nonprofit Zrt., mint rendes tag.

A 2014. április 14-én megtartott éves Közgyűléshez kapcsolódó hivatalos dokumentumok az alábbiakban érhetőek el:

A közgyűlés jegyzőkönyve (a jegyzőkönyv itt tekinthető meg)

A jegyzőkönyv mellékletei:

- jelenléti ív (a jelenléti ív itt tekinthető meg) 
- számvizsgáló bizottság jelentése (a jelentés itt tekinthető meg)
- 2013. évi közhasznúsági jelentés (a közhasznúsági jelentés itt tekinthető meg)
- éves mérleg és közhasznú eredmény kimutatása (a jelentés itt tekinthető meg)

 

ITS Hungary Egyesület  -  H-1113 Budapest, Bartók Béla út 152.  -  Tel: + 36 30 9642856  -  e-mail: itshungary@tvnetwork.hu

S5 Box